رابط مشایی و محمدعلی کشاورز کیست؟

برای محمدعلی کشاورز، هدیه تهرانی، نیوشا ضیغمی و یا مهناز افشار فرقی نمی‌کند که از چه جریان سیاسی حمایت کنند آنها در بهترین حالت به افزایش افتخارات خویش می اندیشند اما دولتی که شعار عدالتش گوش فلک را کرده باید پاسخگوی اینگونه اعمال باشد

محمد علی کشاورز که چند هفته پیش با تمجیدهای خود از اسفندیار رحیم مشایی توانسته بود تیتر یک رسانه‌های جریان انحرافی را به خود اختصاص دهد دیروز و طی حکمی از سوی رئیس جمهور نشان درجه یک فرهنگ و هنر را دریافت کرد.

این که ملاک اهدای این مدال چیست و چرا دقیقا بعد از تعریف و تمجیدهای فراوان کشاورز از مشایی شایسته چنین نشانی می شود سوالی بود که دیروز روزنامه‌ها و خبرگزاری‌های اصولگرا به ان پرداختند.

پیگیری‌های خبرنگار تعامل حاکی از این است که نه تمجیدهای کشاورز از مشایی بی علت بود و نه اهدای نشان لیاقت به خاطر صرفا به خاطر سال ها تلاش هنرمندانه کشاورز بوده است.

همیشه پای یک زن در میان است!

حلقه رابط بین لیدر حلقه انحراف و محمد علی کشاورز گره این معما را باز می کند، و این رابط کسی نیست جز خانم باقری خواهرزاده کشاورز و پیمانکار جشن‌ها و مراسمات دولت در جزایر کیش و قشم، کسی که هماهنگ کننده گفگتگوی ارگان انحراف با کشاورز یوده است.

این خانم که ظاهرا رفت و امدهای زیادی هم به نهاد ریاست جمهوری دارد طی سه سال گذشته توانسته است جشنواره ها و همایش های فراوانی را در کیش و قشم اجرا کند که همه این مراسمات با حمایت آقای خاص به وی واگذار شده است.

از نمونه این همایش‌ها می‌توان به جشنوراه غذا منطقه آزاد قشم که توسط شرکت ماساندوم قشم برگزار شد اشاره کرد.

آیا شما خویشان خود را حمایت نمی کنید ؟

حتما حمایت خواهید کرد. حال اگر این حمایت دفاع جانانه از جریان حامی هنرمندان هم باشد که چه بهتر! برای محمد علی کشاورز، محمد نجفی، هدیه تهرانی، نیوشا ضیغمی و یا مهناز افشار فرقی نمی کند که از چه جریان سیاسی حمایت کنند آنها در بهترین حالت به افزایش افتخارات خویش می اندیشند اما دولتی که شعار عدالتش گوش فلک را کرده باید پاسخگوی این گونه اعمال خود باشد.

اما جای افسوس است که چرا استاد کشاورز به عنوان یکی از پیشسکوتان و نیروهای ارزشمند هنری کشور در بازی حلقه انحراف درگیر می شود. بی شک محمدعلی کشاورز لیاقت  نشان درجه یک فرهنگ و هنر را دارد. اما آیا بهتر نبود که این قدردانی در این برنامه ریزی زمانی و پس از حمایت ایشان از کاندیداتوری رحیم مشایی صورت نمی گرفت؟

بعید نیست ، از این دولت هیچ چیزی بعید نیست !

بعید نیست که پشت تمسخر چفیه، به انحطاط کشیدن حجاب و عفاف، زیر سوال بردن مدیریت انبیا و دوستی با مردم اسرائیل هم پای یک زن در میان باشد.

دوست جانبازی می گفت: آقای احمدی نژاد وقتی هشت سال پیش وقتی در کمال سادگی، به تصور صداقت در شعارهایی که می دادید به شما رای دادم و بسیاری را نیز به این کار ترغیب کردیم، اگر مسوول دلسوزی چون شما کنارم بود و مرا نصحیت می کرد که "برو اسفندیار رحیم مشایی را پیدا کن و با او عکس بگیر و نظرش را جلب کن چرا که در آینده بیشتر از هر سابقه جبهه و جانبازی و دلسوزی برای انقلاب و ... به دردت می خورد"   شاید امروز من هم یکی از نورچشمی‌های شما در مقامات عالیه بودم. از خانم "آزاده اردکانی" دختر بیست و چند ساله ای که با لیسانس میکروبیولوژی و البته با سابقه معلم خصوصی زبان آقایان مشایی و بقایی بودن، رئیس موزه ملی ایران شد و مدتها بر دهها دکتر و کارشناسی ارشد باستان شناسی و ... ریاست کرد که کم نمی آوردم.

البته قبول دارم با این پای لنگ و اتهام جانبازی شاید بسیار از خصایص ایشان را نداشتم دریغ که آن روز ما نظیر امروز شما کسی بود دلسوزی ما رو نصیحت کند

/ 2 نظر / 36 بازدید
یکی!

شما بهش رای دادین چون رهبر بهش رای داده بود حالا مگه رهبر رای خودشو پس گرفته که شما دارین پس میگیرین معیاراتون مشکل داشته یا نرخ زندگی فرق کرده؟ فاصله حق و باطل 4 انگشته! یه روزی میفهمیم که همه سر کار بودیم و اینا جنگ زرگری بوده که دیگه خیلی دیره

یکی!

اینقدر درگیر حاشیه شدیم که اصل مطلب از دستمون در رفته نشان هنز و فرهنگ رو باید بدن به کی جدا؟ اینهمه شما از هر بنی بشری به حد بت حمد و سنا میگین کی جرات داره بهتون گیره بده بصیرت یعنی صبر و تحمل نه گیر دادن به این و اون