بازی انتخاباتی مشایی با هنرمندان و بازیگران ( بسیار جالب )

گران‌ترین تابلوی هدیه تهرانی را مشایی خرید

09-12-15-193452dh3c53

شنیده شده که گران‌ترین تابلوی نمایشگاه عکس هدیه تهرانی را اسفندیار رحیم مشایی به قیمت سه میلیون و هفتصد هزار تومان خریداری کرده است.

این خبر تاییدنشده از دست‌اندرکاران این نمایشگاه شنیده شده است.

تابلوهای عکس هدیه تهرانی در این نمایشگاه به بهای بالایی قیمت‌گذاری شده بودند که همین موضوع، اعتراض منتقدان و روزنامه‌نگاران حوزه هنر را برانگیخت.

اسفندیار رحیم‌مشایی، رییس دفتر احمدی‌نژاد،‌ در روزهای گذشته به بازدید این نمایشگاه هم رفته بود.

به نظر نمی‌رسد این اولین گشاده‌دستی مشایی در قبال هنرپیشه معروف سینمایی بوده باشد.

هدیه تهرانی خود در کنفرانس خبری‌ای که درباره این نمایشگاهش بر پا کرد، گفت که از سازمان میراث فرهنگی که تا میانه تابستان مشایی ریاست آن را داشت، ۸۰ میلیون تومان وام گرفته تا بتواند این نمایشگاه را برگزار کند.

تکرار کدهای بهاری که بوسیله رییس جمهور فراگیر شده است نیز در ادبیات اسفندیار رحیم مشایی که دیگر این روزها علنا به میدان رقابت انتخاباتی آمده است نیز قابل توجه است.
کد انتخاباتی جدید حلقه انحراف؛ مکتب سبز بهاری
از انتخابات دوره گذشته بود که برخی کاندیداهای ریاست جمهوری به تبعیت از شیوه تبلیغاتی برخی کشورهای دیگر برای خود رنگ انتخاباتی قرار دادند تا هوادارانشان با رنگ های سبز و آبی فیروزه ای وارد خیابانها شوند.
 
 
در جریان حضور مشایی در جشنواره فجر سایت روزنامه ایران از رنگ انتخاباتی کاندیدای احتمالی دولت پرده برداری کرد.

گفت و گوی مشایی با داوود رشیدی بازیگر در مراسم اختتامیه  سی و یکمین جشنواره تئاتر فجر
این سایت، خبری را روی خروجی خود قرار داد با تیتر "کت مغز پسته ای مشایی" که محتوای خبر، تنها تعدادی از عکسهای حضور مشایی در جشنواره فجر بود که با کت معمولی مغز پسته ای در مراسم حاضر شده بود.
روز گذشته و در جریان مراسم جشن بزرگ هنرمندان ایران که سه‌شنبه شب با عنوان درخت دوستی برگزار شد، با بیان اینکه پاییز نه وجود دارد نه حقیقت، چرا که تنها بهار است که حقیقت دارد، گفت: ملت ایران امیدوارترین ملت جهان است و آنها آینده را درخشان می دانند و این تفکر مکتب سبز بهاری ما است.
تکرار کدهای بهاری که بوسیله رییس جمهور فراگیر شده است نیز در ادبیات اسفندیار رحیم مشایی که دیگر این روزها علنا به میدان رقابت انتخاباتی آمده است نیز قابل توجه است.
باید منتظر ماند و گام دیگر انتخاباتی حلقه انحراف را رصد نمود.
دیگر عکسها:
/ 1 نظر / 33 بازدید
محمدرضا خسروی

آقا این مار خوش خط و خال(خط و خالش اداهای ملی مذهبیشه،میگم ادا چون فیلمه خالص نیست) هیس هیس کنان میخزه یه عقابی ، شاهینی ، قرقی ای اینو بگیره یا لااقل بترسونش بره تو سوراخش